Kontaktní čočky Počet produktů: 98

Podkategorie

 • Jednodenní čočky
  Jednodenní kontaktní čočky, které nevyžadují žádnou další péči. Jsou dokonalou volbou pro osoby, které nechtějí myslet na péči o kontaktní čočky, nebo je využívají pouze příležitostně. Navíc jsou tyto čočky vhodné pro alergiky i osoby s citlivýma očima, protože každý den použijete nové balení čoček, čímž předejdete tvorbě bílkovinných usazenin či vzniku dalších nečistot.

  Jednodenní kontaktní čočky jsou nejmodernějším typem kontaktních čoček, a tedy revolucí v optickém průmyslu. Zaručují 100% garantaci zajištění hygieny během jejich užívání, protože denní výměna snižuje riziko jejich kontaminace. Materiál a struktura jednodenních kontaktních čoček poskytují vysokou propustnost pro kyslík a celodenní hydrataci, která je důležitá zejména pro osoby, jejichž oči jsou vystaveny riziku vysušení (např. během dlouhé doby práce s počítačem). Velkou výhodou jednodenních kontaktních čoček je, že na nich nestačí vzniknout bílkovinné usazeniny, které by mohly vést ke zvýšené citlivosti, a dokonce ke zhoršení vidění.

  Výhodou kontaktních čoček je především pohodlí. V případě denního jednorázového použití jsou zvláště výhodné proto, že nevyžadují další péči.Jednodenní kontaktní čočky okamžitě po vyjmutí z oka můžete vyhodit a použít další pár. Navíc jsou ideální pro aktivní lidi, kteří nosí bifokální brýle, které by jim mohly překážet při většině sportů.

  Nabídka internetového obchodu Bestgaze.cz obsahuje kontaktní čočky jednodenní pro všechny osoby a všechny typy vad zraku.V naší nabídce naleznete také jednodenní kontaktní čočky, torické čočky a barevné čočky.
 • Dvoutýdenní čočky
  Dvoutýdenní kontaktní čočky jsou kontaktní čočky určené k nošení a výměně po určitém časovém úseku. Tento druh kontaktních čoček můžete použít dvojím způsobem: nosit je denně po dobu dvou týdnů, nebo ve dne i v noci po dobu jednoho týdne. Dvoutýdenní kontaktní čočky vyžadují zvláštní péči roztokem a sterilní pouzdro. Péče o kontaktní čočky zabraňuje vznikání nečistot a bílkovinných usazenin. Pokud nosíte dvoutýdenní kontaktní čočky ve dne i v noci, neukládáte čočky do pouzdra, ale i přesto je třeba je z očí na pár minut vyjmout a alespoň je opláchnout čerstvým roztokem.

  Dvoutýdenní kontaktní čočky jsou ideální pro osoby, které nechtějí nosit brýle každý den. Dvoutýdenní kontaktní čočky zajišťují komfort užívání po celou dobu jejich nošení, pokud jsou dodržovány zásady používání a čočky jsou správně čištěny. Během používání dlouhodobých kontaktních čoček se lidé se závažnějším zrakovým postižením cítí pohodlněji v každé situaci, čočky lze snadno nasadit a sundat, navíc po nasazení je na očích ani neucítíte. Navíc se jedná o kontaktní čočky s dostupnou cenou.

  Dvoutýdenní kontaktní čočky jsou vhodné pro lidi, kteří chtějí na chvíli přestat nosit brýle, např.během dovolené, cestování, nebo chtějí čočky nosit ve dne i v noci.
 • Měsíční čočky
  Měsíční kontakntí čočky jsou čočky, které můžete používat 30 dní. Po uplynutí měsíce používání je třeba je vymněnit za nový pár. Během jejich užívání je třeba se o čočky náležitě starat. Po celou dobu jejich užívání je třeba o ně pečovat pomocí speciálního roztoku, kterým je třeba vyčistit čočky po každém vyjmutí z očí, a také při ukládání čoček do pouzdra.Péče o měsíční kontakntí čočky je velice důležitá, zajistí jejich kvalitní užívání a odstraní veškeré nečistoty.

  Měsíční kontaktní čočky jsou ideální volbou pro osoby, které chtějí používat čočky denně po delší dobu.

  Obvykle se jich v jednom balení prodává víc, takže pokud čočku poškodíte, nebo ztratíte, snadno ji můžete nahradit jinou.

  Distributoři kontaktních čoček nabízejí měsíční kontaktní čočky ve dvou variantách: měsíční čočky určenné pro denní nošení a čočky nošené přes den a noc. První typ čoček se zpravidla před spaním uloží pouzdra s roztokem a čistí se po celou noc. Druhý typ stačí stáhnout z oka, propláchnout čistícím roztokem a opět je nasadit.
 • Denní a noční čočky
  Kontaktní čočky na den i noc jsou speciálně vyrobeny tak, aby je bylo možné nosit po celých 24 hodin. Tyto kontakntí čočky není nutné vyjímat z očí a ukládat do pouzrda s roztokem na celou noc. Kontaktní čočky, které lze nosit 24 hodin v kuse a jsou ideální volbou pro osoby, které se chtějí natrvalo zbavit dioptrických brýlí. Kontaktní čočky den/noc lze nosit bez přerušení až jeden měsíc. To znamená, že jsou dokonalou alternativou pro osoby, které mají tak závažnou vadu zraku, že by brýle, které by museli nosit byly velmi nevhodné. Navíc, díky nošení kontakních čoček po celou dobu vám vaše vada zraku nebude na obtíž.Uživatelé tohoto typu kontaktních čoček po celou dobu vidí ostře, a to i v případě, že se v noci vzbudí. Kontaktní čočky na den i noc vám postupně dají zapomenout na vaši vadu zraku.
 • Barevné čočky
  Barevné kontaktní čočky jsou tu pro osoby, které chtějí změnit, nebo zvýraznit přirozenou barvu svých očí. Na trhu jsou dostupné barevné čočky s plusovými i mínusovými dioptriemi i tzv. nulky, které umožňují změnit barvu očí i osobám, které nemají žádnou vadu zraku. Barevné kontaktní čočky se nosí denně, na noc je třeba je sundat a uložit do pouzdra s pečujícím roztokem, také existují barevné čočky jednodenní, které po použití jednoduše vyhodíte.

  Barevné kontaktní čočky jsou cestou, jak napravit vadu zraku a současně zvýraznit barvu očí. Jsou ideálním řešeném pro osoby, které chtějí získat hluboký pohled a přitáhnout pozornost ke svým očím. Barevné kontaktní čočky se skvěle hodí pro focení, speciální akce či karnevaly.
 • Progresivní čočky
  Progresivní kontakntní čočky jsou určeny pro nápravu poruchy vidění na blízku i dálku současně, a také pro osoby trpící presbyopií, tzv. stařeckou vetchozrakostí. Progresivní kontakntí čočky mají pro zlepšení kvality vidění dvě a více sférických zakřivených vrstev navíc.

  Progresivní kontaktní čočky se doporučují osobám, hlavně po 40.roku, které bez ohledu na vzdálenost chtějí vidět i bez dioptrických brýlí – do dálky i na blízko a chtějí zapomenout na svou vadu zraku. Díky speciálně navržené kontaktní čočce s dvěmi progresivními zakřiveními si oči samy najdou dostatek energie pro korekci ostrosti vidění. Kvalita vidění zůstává stejná a uživatel kontaktních čoček nemá pocit, že je v jedné čočce více dioptrií. Nošení a péče o kontaktní čočky se v ničem neliší od běžného typu. V nabídce našeho obchodu najdete jak denní tak měsíční variantu tohoto typu čoček.
 • Torické čočky
  Kontaktní čočky torické jsou doporučovány osobám, které trpí astigmatismem. Tento typ čoček pozvolna koriguje krátko i dalekozrakost, zkreslení obrazu v důsledku abnormálního zakřivení oční rohovky. Kontaktní čočky pro astigmatiky jsou cylindrické, díky čemuž je zaručena jejich stabilita na očích.

  Astigmatismus je vada zraku, která způsobuje snížení ostrosti obrazu a zmenšení zorného pole, torické konatkní čočky jsou geniálním řešením pro osoby s touto vadou. Speciálně navržené kontaktní čočky pro astigmatiky jsou snahou o zlepšení kvality života s astigmatismem, dávají lideem možnost přestat nosit korekční brýle. Torické kontaktní čočky jsou dostupny ve všech dioptriích.

  Kontaktní čočky torické jsou cylindrické, díky čemuž zajišťují uživatlům stabilní vidění. Stejně jako u jiných kontaktních čoček, astigmatické konaktní čočky nejsou po svém nasazení na oku téměř cítit. Používání kontaktních čoček při této vadě je tedy vysoce komfortní. Výrobci čoček pro astigmatiky zajistili, aby lidé trpící touto vadou mohli nosit kontaktní čočky bez obav z rizika vzniku infekce nebo zrakového postižení.
 • Roční čočky
na stránku
Zobrazují se 1 – 24 z 98 položek
Kontaktní čočky
Kontaktní čočky jsou vhodné pro osoby, které nechtějí svůj špatný zrak korigovat brýlemi. Jemná a tenká struktura čočky zajistí, že její uživatel ji v oku ani neucítí. Navíc pouze minimálně ohrožují životní prostředí. Použití kontaktních čoček se skvěle hodí například v případech, kdy se potřebujete cítit velice pohodlně, při řízení nebo sportu.
Typy kontaktních čoček:
 • • jednodenní kontakntí čočky – tzv. čočky na jedno použití. Tyto čočky nosíte na očích celý den a po vyjmutí není třeba se o ně dále pečovat a jednoduše je vyhodíte.
 • • dvoutýdenní kontaktní čočky – čočky které se používají nejdéle dva týdny. Po uplynutí této doby je třeba je vyměnit za nový pár, a během jejich užívání vyžadují péči roztoku.
 • • měsíční kontaktní čočky – ideální pro osoby, které nechtějí nosit každý den brýle, jejich doba užívání je třicet dnů, pokud se o ně budete správně starat pomocí čistícího roztoku
 • • kontaktní čočky den a noc – kontaktní čočky, které můžete nosit po celých 24h, nevyžadují ukládání v pouzdře, ale je třeba je čistit. Vyskytují se nejčastěji ve formě měsíčních či čtrnáctidenních čoček.
 • • torické kontaktní čočky – kontaktní čočky určené především pro osoby trpící astigmatismem.Zachovávají stabilitu vidění. Dostupné jsou jako jednodenní, čtrnáctidenní či měsíční.