Kontaktní čočky Počet produktů: 96

Podkategorie

 • Jednodenní čočky
  Jednodenní kontaktní čočky, které nevyžadují žádnou další péči. Jsou dokonalou volbou pro osoby, které nechtějí myslet na péči o kontaktní čočky, nebo je využívají pouze příležitostně. Navíc jsou tyto čočky vhodné pro alergiky i osoby s citlivýma očima, protože každý den použijete nové balení čoček, čímž předejdete tvorbě bílkovinných usazenin či vzniku dalších nečistot.

  Jednodenní kontaktní čočky jsou nejmodernějším typem kontaktních čoček, a tedy revolucí v optickém průmyslu. Zaručují 100% garantaci zajištění hygieny během jejich užívání, protože denní výměna snižuje riziko jejich kontaminace. Materiál a struktura jednodenních kontaktních čoček poskytují vysokou propustnost pro kyslík a celodenní hydrataci, která je důležitá zejména pro osoby, jejichž oči jsou vystaveny riziku vysušení (např. během dlouhé doby práce s počítačem). Velkou výhodou jednodenních kontaktních čoček je, že na nich nestačí vzniknout bílkovinné usazeniny, které by mohly vést ke zvýšené citlivosti, a dokonce ke zhoršení vidění.

  Výhodou kontaktních čoček je především pohodlí. V případě denního jednorázového použití jsou zvláště výhodné proto, že nevyžadují další péči.Jednodenní kontaktní čočky okamžitě po vyjmutí z oka můžete vyhodit a použít další pár. Navíc jsou ideální pro aktivní lidi, kteří nosí bifokální brýle, které by jim mohly překážet při většině sportů.

  Nabídka internetového obchodu Bestgaze.cz obsahuje kontaktní čočky jednodenní pro všechny osoby a všechny typy vad zraku.V naší nabídce naleznete také jednodenní kontaktní čočky, torické čočky a barevné čočky.
 • Dvoutýdenní čočky
  Dvoutýdenní kontaktní čočky jsou kontaktní čočky určené k nošení a výměně po určitém časovém úseku. Tento druh kontaktních čoček můžete použít dvojím způsobem: nosit je denně po dobu dvou týdnů, nebo ve dne i v noci po dobu jednoho týdne. Dvoutýdenní kontaktní čočky vyžadují zvláštní péči roztokem a sterilní pouzdro. Péče o kontaktní čočky zabraňuje vznikání nečistot a bílkovinných usazenin. Pokud nosíte dvoutýdenní kontaktní čočky ve dne i v noci, neukládáte čočky do pouzdra, ale i přesto je třeba je z očí na pár minut vyjmout a alespoň je opláchnout čerstvým roztokem.

  Dvoutýdenní kontaktní čočky jsou ideální pro osoby, které nechtějí nosit brýle každý den. Dvoutýdenní kontaktní čočky zajišťují komfort užívání po celou dobu jejich nošení, pokud jsou dodržovány zásady používání a čočky jsou správně čištěny. Během používání dlouhodobých kontaktních čoček se lidé se závažnějším zrakovým postižením cítí pohodlněji v každé situaci, čočky lze snadno nasadit a sundat, navíc po nasazení je na očích ani neucítíte. Navíc se jedná o kontaktní čočky s dostupnou cenou.

  Dvoutýdenní kontaktní čočky jsou vhodné pro lidi, kteří chtějí na chvíli přestat nosit brýle, např.během dovolené, cestování, nebo chtějí čočky nosit ve dne i v noci.
 • Měsíční čočky
  Měsíční kontakntí čočky jsou čočky, které můžete používat 30 dní. Po uplynutí měsíce používání je třeba je vymněnit za nový pár. Během jejich užívání je třeba se o čočky náležitě starat. Po celou dobu jejich užívání je třeba o ně pečovat pomocí speciálního roztoku, kterým je třeba vyčistit čočky po každém vyjmutí z očí, a také při ukládání čoček do pouzdra.Péče o měsíční kontakntí čočky je velice důležitá, zajistí jejich kvalitní užívání a odstraní veškeré nečistoty.

  Měsíční kontaktní čočky jsou ideální volbou pro osoby, které chtějí používat čočky denně po delší dobu.

  Obvykle se jich v jednom balení prodává víc, takže pokud čočku poškodíte, nebo ztratíte, snadno ji můžete nahradit jinou.

  Distributoři kontaktních čoček nabízejí měsíční kontaktní čočky ve dvou variantách: měsíční čočky určenné pro denní nošení a čočky nošené přes den a noc. První typ čoček se zpravidla před spaním uloží pouzdra s roztokem a čistí se po celou noc. Druhý typ stačí stáhnout z oka, propláchnout čistícím roztokem a opět je nasadit.
 • Denní a noční čočky
  Kontaktní čočky na den i noc jsou speciálně vyrobeny tak, aby je bylo možné nosit po celých 24 hodin. Tyto kontakntí čočky není nutné vyjímat z očí a ukládat do pouzrda s roztokem na celou noc. Kontaktní čočky, které lze nosit 24 hodin v kuse a jsou ideální volbou pro osoby, které se chtějí natrvalo zbavit dioptrických brýlí. Kontaktní čočky den/noc lze nosit bez přerušení až jeden měsíc. To znamená, že jsou dokonalou alternativou pro osoby, které mají tak závažnou vadu zraku, že by brýle, které by museli nosit byly velmi nevhodné. Navíc, díky nošení kontakních čoček po celou dobu vám vaše vada zraku nebude na obtíž.Uživatelé tohoto typu kontaktních čoček po celou dobu vidí ostře, a to i v případě, že se v noci vzbudí. Kontaktní čočky na den i noc vám postupně dají zapomenout na vaši vadu zraku.
 • Barevné čočky
  Barevné kontaktní čočky jsou tu pro osoby, které chtějí změnit, nebo zvýraznit přirozenou barvu svých očí. Na trhu jsou dostupné barevné čočky s plusovými i mínusovými dioptriemi i tzv. nulky, které umožňují změnit barvu očí i osobám, které nemají žádnou vadu zraku. Barevné kontaktní čočky se nosí denně, na noc je třeba je sundat a uložit do pouzdra s pečujícím roztokem, také existují barevné čočky jednodenní, které po použití jednoduše vyhodíte.

  Barevné kontaktní čočky jsou cestou, jak napravit vadu zraku a současně zvýraznit barvu očí. Jsou ideálním řešeném pro osoby, které chtějí získat hluboký pohled a přitáhnout pozornost ke svým očím. Barevné kontaktní čočky se skvěle hodí pro focení, speciální akce či karnevaly.
 • Progresivní čočky
  Progresivní kontakntní čočky jsou určeny pro nápravu poruchy vidění na blízku i dálku současně, a také pro osoby trpící presbyopií, tzv. stařeckou vetchozrakostí. Progresivní kontakntí čočky mají pro zlepšení kvality vidění dvě a více sférických zakřivených vrstev navíc.

  Progresivní kontaktní čočky se doporučují osobám, hlavně po 40.roku, které bez ohledu na vzdálenost chtějí vidět i bez dioptrických brýlí – do dálky i na blízko a chtějí zapomenout na svou vadu zraku. Díky speciálně navržené kontaktní čočce s dvěmi progresivními zakřiveními si oči samy najdou dostatek energie pro korekci ostrosti vidění. Kvalita vidění zůstává stejná a uživatel kontaktních čoček nemá pocit, že je v jedné čočce více dioptrií. Nošení a péče o kontaktní čočky se v ničem neliší od běžného typu. V nabídce našeho obchodu najdete jak denní tak měsíční variantu tohoto typu čoček.
 • Torické čočky
  Kontaktní čočky torické jsou doporučovány osobám, které trpí astigmatismem. Tento typ čoček pozvolna koriguje krátko i dalekozrakost, zkreslení obrazu v důsledku abnormálního zakřivení oční rohovky. Kontaktní čočky pro astigmatiky jsou cylindrické, díky čemuž je zaručena jejich stabilita na očích.

  Astigmatismus je vada zraku, která způsobuje snížení ostrosti obrazu a zmenšení zorného pole, torické konatkní čočky jsou geniálním řešením pro osoby s touto vadou. Speciálně navržené kontaktní čočky pro astigmatiky jsou snahou o zlepšení kvality života s astigmatismem, dávají lideem možnost přestat nosit korekční brýle. Torické kontaktní čočky jsou dostupny ve všech dioptriích.

  Kontaktní čočky torické jsou cylindrické, díky čemuž zajišťují uživatlům stabilní vidění. Stejně jako u jiných kontaktních čoček, astigmatické konaktní čočky nejsou po svém nasazení na oku téměř cítit. Používání kontaktních čoček při této vadě je tedy vysoce komfortní. Výrobci čoček pro astigmatiky zajistili, aby lidé trpící touto vadou mohli nosit kontaktní čočky bez obav z rizika vzniku infekce nebo zrakového postižení.
 • Roční čočky
na stránku
 • 191 Kč

  Jednodenní kontaktní čočky Soflens Daily Disposable jsou správnou volbou při kompenzaci oční vady, která vyžaduje asférické kontaktní čočky. Tato pomůcka je vhodná pro všechny, kteří chtějí po dobu nošení kontaktních čoček pociťovat pohodlí. Pokroková lubrikační technologie poskytuje uživatelům ideální zvlhčení čoček po celý den.

  191 Kč
  0 Komentář(e)
 • 375 Kč

  Další skvělé kontaktní čočky od světového výrobce Johnson & Johnson jsou Acuvue 1-DAY Moist. Tyto jednodenní kontaktní čočky jsou velmi pohodlné a svému majiteli dopřejí maximální zvlhčení očí po celý den. Obsahují zvlhčující komponentu, která zaručí, že budou vaše oči v pohodlí a vy si užijete komfort nošení od rána do večera.

  375 Kč
  1 Komentář(e)
 • 440 Kč

  Jednodenní silikon-hydrogelové kontaktní čočky Acuvue 1 Day TruEye od společnosti Johnson&Johnson patří k prvním na světě, které byly uvedeny na trh s kontaktními čočkami.

  440 Kč
  1 Komentář(e)
 • 335 Kč

  335 Kč
  0 Komentář(e)
 • 490 Kč

  Acuvue Oasys for Astigmatism jsou silikon-hydrogelové kontaktní čočky, které patří k nové generaci čoček, pomáhajících korigovat astigmatismus. Společnost Johnson and Johnson vyvinul tyto čočky tak, aby jejich nošení bylo maximálně komfort nošení.

  490 Kč
  0 Komentář(e)
 • 356 Kč

  Kontaktní čočky PureVision od světového výrobce Bausch and Lomb jsou měsíční sférické čočky. Vyrobeny jsou z ze silikon-hydrogelového materiálu nejvyšší kvality. Tyto kontaktní čočky mají celou řadu výhod, které ocení nejeden nositel čoček.

  356 Kč
  0 Komentář(e)
 • 385 Kč

  Kontaktní čočky Acuvue Oasys jsou vytvořeny uznávanou značkou Johnson & Johnson. Tyto čtrnáctidenní kontaktní čočky jsou vhodné pro opakované použití, a navíc vždy zvítězili ve více než 20 klinických studiích.

  385 Kč
  1 Komentář(e)
 • 192 Kč

  Měsíční kontaktní čočky SofLens 59 od společnosti Baush and Lomb jsou skvělou volbou pro pacienty, kteří s kontaktními čočkami začínají. Při výrobě kontaktních čoček využívá společnost Bausch and Lomb mnohaletých zkušeností, a proto je nošení kontaktních čoček SofLens 59 vysoce komfortní.

  192 Kč
  0 Komentář(e)
 • 760 Kč

  Air Optix Night and Day Aqua jsou silikon-hydrogelové kontaktní čočky s měsíční frekvencí výměny. Jejich použití je vhodné pro korekci myopie a hypermetropie. Kontaktní čočky Air Optix Night & Day Aqua jsou vhodné pro denní i noční použití.

  760 Kč
  0 Komentář(e)
 • 419 Kč

  Air Optix Aqua jsou měsíční kontaktní čočky, které na český trh uvádí společnost Alcon. Tyto kontaktní čočky se staly průlomem v oboru oční korekce, protože se staly prvními silikon-hydrogelovými čočkami, které přišly na trh. Jedno balení obsahuje 3 páry kontaktních čoček.

  419 Kč
  1 Komentář(e)
 • 159 Kč

  AquaView Daily jsou jednodenní asférické kontaktní čočky od společnosti INTEROJO. Tyto kontaktní čočky jsou vyrobeny z Bioxifilcon A, což je měkký, příjemný materiál. Při jejich používání je zajištěno přesné, ostré vidění a pohodlné nošení.

  159 Kč
  0 Komentář(e)
 • 159 Kč

  AquaView Monthly jsou měsíční kontaktní čočky od společnosti INTEROJO. Vyráběny jsou z Mathafilcon A, což je moderní materiál nové generace.

  159 Kč
  0 Komentář(e)
 • 449 Kč

  449 Kč
  1 Komentář(e)
 • 290 Kč

  Jednodenní kontaktní čočky pro lidi s krátkozrakostí a dalekozrakostí vyrobené z hypoalergenního materiálu.Materiál: Bioxy GMA-hioxifilconObsah vody: 58%

  290 Kč
  0 Komentář(e)
 • 218 Kč

  Měkké jednodenní sférické čočky pro lidi s krátkozrakostí a dalekozrakostí vyrobené pod značkou Horien. Materiál: ocufilcon D Obsah vody: 55%

  218 Kč
  0 Komentář(e)
 • 252 Kč

  252 Kč
  0 Komentář(e)
 • 308 Kč

  SofLens Daily Disposable Toric for Astigmatism od společnosti Bausch and Lomb jsou jednodenní hydrogelové kontaktní čočky a vhodná kompenzační pomůcka u lehčích forem astigmatismu.

  308 Kč
  0 Komentář(e)
 • 272 Kč

  Jsou dostupné jenom určité dioptrie. V případě objednání těchto čoček, prosím o mailový dotaz na dostupnost. SofLens 38 jsou kontaktní čočky od společnosti Bausch&Lomb. Jsou velmi tenké a kvalitní čočky, které jsou mezi zákazníky velmi oblíbené. SofLens 38 jsou novou generací měsíčních.

  272 Kč
  0 Komentář(e)
 • 493 Kč

  Air Optix Night and Day Aqua jsou silikon-hydrogelové kontaktní čočky s měsíční frekvencí výměny. Jejich použití je vhodné pro korekci myopie a hypermetropie. Kontaktní čočky Air Optix Night & Day Aqua jsou vhodné pro denní i noční použití.

  493 Kč
  0 Komentář(e)
 • 299 Kč

  Air Optix Aqua jsou měsíční kontaktní čočky, které na český trh uvádí společnost Alcon. Tyto kontaktní čočky se staly průlomem v oboru oční korekce, protože se staly prvními silikon-hydrogelovými čočkami, které přišly na trh. Jedno balení obsahuje 3 páry kontaktních čoček.

  299 Kč
  0 Komentář(e)
Zobrazují se 1 – 24 z 96 položek
Kontaktní čočky
Kontaktní čočky jsou vhodné pro osoby, které nechtějí svůj špatný zrak korigovat brýlemi. Jemná a tenká struktura čočky zajistí, že její uživatel ji v oku ani neucítí. Navíc pouze minimálně ohrožují životní prostředí. Použití kontaktních čoček se skvěle hodí například v případech, kdy se potřebujete cítit velice pohodlně, při řízení nebo sportu.
Typy kontaktních čoček:
 • • jednodenní kontakntí čočky – tzv. čočky na jedno použití. Tyto čočky nosíte na očích celý den a po vyjmutí není třeba se o ně dále pečovat a jednoduše je vyhodíte.
 • • dvoutýdenní kontaktní čočky – čočky které se používají nejdéle dva týdny. Po uplynutí této doby je třeba je vyměnit za nový pár, a během jejich užívání vyžadují péči roztoku.
 • • měsíční kontaktní čočky – ideální pro osoby, které nechtějí nosit každý den brýle, jejich doba užívání je třicet dnů, pokud se o ně budete správně starat pomocí čistícího roztoku
 • • kontaktní čočky den a noc – kontaktní čočky, které můžete nosit po celých 24h, nevyžadují ukládání v pouzdře, ale je třeba je čistit. Vyskytují se nejčastěji ve formě měsíčních či čtrnáctidenních čoček.
 • • torické kontaktní čočky – kontaktní čočky určené především pro osoby trpící astigmatismem.Zachovávají stabilitu vidění. Dostupné jsou jako jednodenní, čtrnáctidenní či měsíční.