Příslušenství Počet produktů: 3

 • Pouzdro na kontaktní čočky od společnosti Centrostyle je inspirované sportem, a proto je ve tvaru míče. Ač je svým tvarem jedinečný, jde o klasické pouzdro na kontaktní čočky, které je vhodné pro uskladnění a dezinfekci kontaktních čoček.

  59 Kč
  0 Komentář(e)
 • Neodmyslitelnou součástí péče o kontaktní čočky je pravidelně měněné pouzdro na kontaktní čočky. Toto plastové pouzdro na kontaktní čočky v líbivých barvách od společnosti Polytouch Chem. je cenově dostupné a ideální na uchování, očistu a dezinfekci vašich kontaktních čoček.

  29 Kč
  0 Komentář(e)
 • Pinzeta na kontaktní čočky v zavírací krabičce od společnosti POLYTOUCH CHEM. má své příznivce z řad uživatelů kontaktních čoček. Důvodů její oblíbenosti je hned několik. Hlavní výhodou je hygienická a sterilní manipulace s kontaktními čočkami.

  59 Kč
  0 Komentář(e)
Zobrazují se 1 – 3 z 3 položek
Příslušenství
V této kategorii najdete základní příslušenství pro péči o čočky nebo oči během nošení kontaktních čoček. Hlavně mluvíme o pouzdrech na čočky, cestovních soupravách, pinzetách, a také okurkových polštářcích. Pouzdra na čočky slouží k přechovávání a ochraně kontaktních čoček, mohou být jak plastová, tak i skleněná. Je důležité,aby pouzdro na kontaktní čočky zůstalo sterilní, aby chránilo čočky před zničením či znečištěním. Dostupná pouzdra na čočky jsou různé velikosti a tvaru, je na nich označení pro pravou a levou čočku, aby se jejich uživatel nespletl v případě užívání různých dioptrií. Cestovní sady nejčastěji obsahují pouzdro na čočky, lahvičku na roztok a pinzetku. Jsou ideálním pomocníkem na dovolené, delší cesty, ale i na denní používání. Vlastník cestovní sady se nemusí bát, že by se mu kontaktní čočky zašpinily, kdykoli může vytáhnout cestovní set, a hned má čočky vyčištěné.

Unavené či krví podlité oči zklidní speciální polštářky na oči. Doporučují se osobám, které používají kontaktní čočky denně. V naší nabídce naleznete speciální Okurkové polštářky na oči Eyeye, které jsou ideální regenerací pro unavené oči.