Crazy Lens Glow 2 szt. Zobrazit větší

Crazy Lens UV Glow 2 čočky

Nové

245 Kč s DPH

 • Barevné kontaktní čočky Crazy Lens UV Glow vyrábí společnost MaxVue Vision, v současné době patřící k největším výrobcům barevných kontaktních čoček. Kontaktní čočky Crazy Lens UV Glow jsou čistě zábavním a kosmetickým doplňkem, který využívají jejich nositelé pro upoutání pozornosti, doladění cosplay kostýmu, ale i pro nošení v civilním životě.

  Jak Crazy Lens UV Glow fungují

  Tyto nedioptrické kontaktní čočky reagují na UV světlo. Při jeho svitu se vaše oči doslova rozzáří a vytvoří bláznivý efekt. Při výrobě je používána speciální barva, která je aplikována do hydrogelového materiálu čočky.

  Co Crazy Lens UV Glow nabízejí?

  Crazy Lens UV Glow nabízí širokou škálu barev a tvarů, které jsou velmi výrazné, mnohdy až extrémní. Můžete se proměnit ve své oblíbené komiksové postavy, stát se zombie ze záhrobí a mnoho dalších. Velmi vyhledávané jsou čočky Crazy Lens UV Glow na různé party a akce, kde se nosí coplay- costume play. Kontaktní čočky jsou v tomto případě zcela stěžejním módním doplňkem.

  Frekvence nošení a péče o barevné čočky

  Kontaktní čočky Crazy Lens UV Glow mají roční frekvenci nošení s denní výměnou. To znamená, že je po jejich použití vyjmete z očí, řádně očistíte a uložíte do pouzdra s čerstvým roztokem. Zde se čočky zbaví nečistot a dostatečně vydezinfikují.

  Pouzdro pravidelně vyměňujte každý měsíc. V případě, že čočky nenosíte delší dobu než 7 dní, pak je nutné, vyměnit také roztok na kontaktní čočky za čerstvý. Prodloužíte si tak živostnost čoček.

 • Dioptrický rozsah0.00
  Poloměr zakřívení8,6
  Průměr14,00
  Množství2 kusy
  Čas odeslání5 pracovních dnů

Recenze

Napsat recenzi

Crazy Lens UV Glow 2 čočky

Crazy Lens UV Glow 2 čočky