Crazy Lenses 2 čočky Zobrazit větší

Crazy Lenses 2 čočky

Nové

Kontaktní čočky Crazy Lenses patří do velmi populární rodiny barevných kontaktních čoček od společnosti Maxvue Vision. Tato společnost se celou řadu let specializuje na barevné a crazy kontaktních čočky.

Více informací

253 Kč s DPH

 • Čočky zcela překrývájí původní barvu očí pomocí barevných motivů nanesených na kontaktních čočkách. Tyto crazy čočky můžete využít při mnoha příležitostech: na oslavách, na maškarních plesech na Hallowen a jiných... Samozřejmě jejich nošením vzbudíte pozornost i kdekoliv jinde. Tyto dva motivy jsou dražší než ostatní, protože je u nich použita stabilizační technologie, která zajišťuje správnou orientaci na oku a tím i celkový vzhled. Velmi vysoký obsah barev v čočkách znamená výrazně snížené pohodlí při jejich nošení. Je vhodné zkrátit jejich čas používání během dne na minimum.

  Jaké barevné kontaktní čočky můžete vybírat?

  Společnost Maxvue Vision dodává na trh celou škálu kontaktních čoček, které mají jedinečné odstíny a vzory. V podstatě dokáže vyhovět různorodým potřebám svých zákazníků. K dostání jsou kontaktní čočky tónovací, ale také crazy nebo fantazy čočky, které skvěle doplní vaše bláznivé kostýmy.

  Nedioptrická varianta barevných kontaktních čoček

  Barevné kontaktní čočky Crazy Lenses jsou k dostání v nedioptrické variantě. Využít je tedy můžete jako módní doplněk k vašemu outfitu na maškarní ples, Halloween party nebo kdekoli jinde, kde chcete opravdu oslnit. V případě, že potřebujete barevné kontaktní čočky včetně dioptrické korekce, pak zvolte jiný typ barevných kontaktních čoček.

  Unikátní technologie barevných efektů

  Kontaktní čočky Crazy Lenses využívají unikátní technologii, kde dochází k míchání barev tak, že vzniká několika vrstvý barevný film. Tím je docíleno dokonalé překrytí vaší přirozené barvy očí. Navíc je použita stabilizační technologie, díky které je zajištěna správná orientace na oku. Vzhledem k vysokému obsahu barev v kontaktních čočkách Crazy Lenses je sníženo pohodlní při jejich nošení. Proto doporučujeme zkrátit čas nošení během dne na minimum. Vybírat můžete z mnoha tvarů a barev, které vás pomohou stylizovat se do oblíbené fantazy postavy.

 • Dioptrický rozsah0.00
  Poloměr zakřívení8,6
  Průměr14,00
  Množství2 kusy
  Čas odeslánído 10 -ti pracovních dnů

Recenze

Napsat recenzi

Crazy Lenses 2 čočky

Crazy Lenses 2 čočky

Kontaktní čočky Crazy Lenses patří do velmi populární rodiny barevných kontaktních čoček od společnosti Maxvue Vision. Tato společnost se celou řadu let specializuje na barevné a crazy kontaktních čočky.