FreshLook One Day 10 čoček Zobrazit větší

FreshLook One Day 10 čoček

Nové

272 Kč s DPH

 • Kontaktní čočky FreshLook One Day od společnosti Alcon patří k jednodenním kontaktním čočkám. Díky pigmentům získáte nový vzhled vašich očí během pár vteřin. Na český trh přináší čtyři barevné variace, které promění váš pohled.

  Komu jsou kontaktní čočky FreshLook One Day určeny?

  Kontaktní čočky FreshLook One Day patří k čočkám, které si může vzít opravdu každý. Ať už se jedná o módní doplněk, kdy čočky nejsou opatřeny žádnými dioptriemi, nebo variantou s dioptriemi, pro pacienty s očními vadami, kteří touží po novém vzhledu.

  Proč zvolit FreshLook One Day?

  Inovativní výrobní proces, kdy jsou do jedné vrstvy naneseny tři barvy, zajistí přirozený pohled. Výrobce také používá technologii Lightstream, kdy díky ultrafialovému světlu vznikají velmi tenké čočky, vhodné také pro alergiky. Celodenní pohodlí je zajištěno díky hydrataci, která je uváděna velmi vysoko, a to až na 69%. Dalším parametrem, který ovlivňuje pohodlí je propustnost kyslíku a i zde je poměrně vysoké číslo 26 Dk/t. Vaše oči tak budou celý den hydratované a svěží.

  Čtyři barevná provedení čoček FreschLook One Day

  Vybírat můžete ze čtyř barevných variant. Jsou to Blue, Green, Pure hazel a Green. Při výběru čoček FreschLook One Day vždy zohledňujte přirozenou barvu vašich očí. Výsledný efekt bude vždy ovlivněn nejen vaší barvou očí, ale také barvou a typem pleti a barvou vlasů.

  Vhodné pro alergiky

  Kontaktní čočky FreshLook ONE-DAY jsou skvělou volbou také pro alergiky, kteří chtějí změnit barvu svých očí. Díky jednodennímu nošení je minimalizována možnost usazení pylu a dalších depozit. Díky jednodenní frekvenci nošení je zcela odbourána potřeba pouzder a roztoků, které jsou další příčinou alergických reakcí.

 • Dioptrický rozsah0.00 do -6.00
  Poloměr zakřívení8,6
  Průměr13,80
  Množství10 kusů
  Čas odeslání5 pracovních dnů

Recenze

Napsat recenzi

FreshLook One Day 10 čoček

FreshLook One Day 10 čoček