BioView Daily 5 čoček Zobrazit větší

bioview Daily 30 čoček

Nové

599 Kč s DPH

 • BioView Daily jsou jednodenní kontaktní čočky. Patří k čočkám třetí generace, které jsou moderní a pohodlné. Při jejich výrobě je používán silikon-hydrogel, který svými vlastnostmi zaručuje velké množství pozitivních vlastností, díky nimž je zajištěn maximální komfort nošení a zároveň ostré vidění.

  Dostatečné okysličení a hydratace

  Silikon-hydrogel Olifilcon B, ze kterého jsou kontaktní čočky BioView Daily vyráběny, je velmi měkký, má výborné smáčivé vlastnosti a jeho povrch je hedvábný. Propustnost kyslíku skrz materiál čoček je 150 Dk/t, můžeme říci, že je mimořádně vysoká a zajišťuje pohodlí po celý den. Kontaktní čočky BioView Daily patří k nejlépe propustným jednodenním kontaktním čočkám na trhu.

  Stejně tak hydratace, která je 47 %, obstarává dokonalé zvlhčení během nošení kontaktních čoček. Dostatečná hydratace a okysličení zamezuje vzniku syndromu suchého oka.

  Kdo může kontaktní čočky BioView Daily používat?

  Kontaktní čočky BioView Daily doporučujeme pacientům, kteří mají poškozen slzný film. Vysychání očí je zamezeno pomocí celodenní hydratace a nedochází tak k jejich podráždění. V případě, že patříte k náročným pacientům, kteří chtějí dokonalý komfort a pohodlí, pak jsou čočky BioView Daily vhodné právě pro vás.

  Velkou oblibu také zaznamenaly u pacientů, kteří pracují v klimatizovaných kancelářích a značnou část dne tráví u počítače. V neposlední řadě jsou skvělou volbou pro všechny nositele kontaktních čoček, kteří se o své čočky nechtějí nebo nemohou starat. Jednoduše každé ráno použijete nový pár, který večer vyhodíte do koše.

 • Dioptrický rozsah-10.00 - +8.00
  Poloměr zakřívení8,8
  Průměr14,10
  Množství30 kusů
  Čas odeslání24 hodin

Recenze

Napsat recenzi

bioview Daily 30 čoček

bioview Daily 30 čoček