AquaView Monthly 6 čoček Zobrazit větší

AquaView Monthly 6 čoček

Nové

AquaView Monthly jsou měsíční kontaktní čočky od společnosti INTEROJO. Vyráběny jsou z Mathafilcon A, což je moderní materiál nové generace.

Více informací

349 Kč s DPH

 • Celodenní okysličení a hydratace

  Výrobce čoček AquaView Monthly využívá při jejich produkci unikátní technologii. Ta zajišťuje, že je povrch čoček velice tenký a skvěle prodyšný. Vysoké procento hydratace, obsahuje 55% vody, a skvělé okysličení, 22 Dk/t, poskytuje nositeli čoček AquaView Monthly celodenní komfort nošení. Kontaktní čočky AquaView Monthly jsou asférické a díky tomu zajišťují výborné vidění i při snížených světelných podmínkách. Pomocí hyaluronátu sodného nedochází k vysychání očí a minimalizuje se tak riziko vzniku syndromu suchého oka.

  UV filtry

  Při výrobě čoček není opomenuta ochrana očí před UVA a UVB zářením. Proto jsou do čoček implementovány filtry, které vaše oči ochrání pře škodlivými účinky UV záření. Účinnost filtru před UVA zářením je až 85% a před UVB zářením až 40%. Kontaktní čočky AquaView Monthly doporučujeme kombinovat s kvalitními slunečními brýlemi, které ochrání okolí vašich očí.

  Jak čočky AquaView Monthly nosit?

  Kontaktní čočky AquaView Monthly mají měsíční frekvenci výměny a jsou určeny k dennímu nošení. Čočky po jejich vyjmutí z očí vždy řádně ošetřete a uložte do pouzdra s čerstvým roztokem na kontaktní čočky. V kontaktních čočkách AquaView Monthly nepřespávejte.

  Kontaktní čočky AquaView Monthly mají dioptrický rozsah od -20,00 do +12,00 D. Jejich poloměr zakřivení je 8,6 a průměr 14,2. Vhodné jsou pro pacienty krátkozraké i dalekozraké.

 • Dioptrický rozsah+12.00 - -20.00
  Poloměr zakřívení8,6
  Průměr14,20
  Množství6 kusů
  Čas odeslání24 hodin

Recenze

Napsat recenzi

AquaView Monthly 6 čoček

AquaView Monthly 6 čoček

AquaView Monthly jsou měsíční kontaktní čočky od společnosti INTEROJO. Vyráběny jsou z Mathafilcon A, což je moderní materiál nové generace.

Příslušenství