Proclear Multifocal 3 čočky Zobrazit větší

Proclear Multifocal 3 čočky typ D

Nové

451 Kč s DPH

 • Měsíční kontaktní čočky Proclear Multifocal od společnosti CooperVision patří mezi multifokální kontaktní čočky. Vhodné jsou pro širokou škálu nositelů kontaktních čoček, ale jistě je nejvíc ocení pacienti, kteří jsou ve věku 40–45 let. Stejně jako naše tělo, stárnou také naše oči a jejich schopnost akomodace na různě vzdálené předměty. V takovém případě hovoříme o oční vadě presbyopie, pro kterou jsou právě multifokální čočky skvělou korekční pomůckou.

  Multifokální kontaktní čočky pro všechny

  V případě, že nechcete nebo nemůžete nosit dioptrické brýle, jsou Proclear Multifocal tou správnou volbou právě pro vás. Při jejich nošení budete prožívat život stejně jako by vaše oči byli zcela zdravé. Volnost pohybu a svobodu bez brýlí jistě ocení aktivní lidé i sportovci.

  Kontaktní čočky Proclear Multifocal jsou měkké a flexibilní, poskytují jasné a ostré vidění předmětů v různých vzdálenostech. Pomocí těchto kontaktních čoček budete moci znovu posílat bez omezení SMS, pracovat na počítači a pohodlně číst.

  Celodenní ochrana pro vaše oči

  Během nošení kontaktních čoček může docházet k podráždění očí nebo jejich vysychání. Takových projevů nošení čoček se u kontaktních čoček Proclear Multifocal nemusíte obávat. Celodenní, rovnoměrnou hydrataci vašich očí zajišťuje technologii PC Technology™. Tato technologie napomáhá molekulám vody, aby se přirozeně navázaly na povrch čoček.

  Kvalitní péče = kvalitní vidění

  Tak jako o ostatní měsíční kontaktní čočky, je nutné se starat stejně i o kontaktní čočky Proclear Multifocal. S čočkami Proclear Multifocal nepřespávejte. Po jejich vyjmutí z očí je důležité je řádně očistit proudem roztoku a uložit do pouzdra na kontaktní čočky s čerstvým roztokem. Zde se čočky řádně vydezinfikují a budou připraveny k jejich dalšímu použití.

 • Dioptrický rozsah+6.00 do -8.00
  Poloměr zakřívení8,7
  Průměr14,40
  Množství3 kusy
  Čas odeslánído 20 -ti pracovních dnů

Recenze

Napsat recenzi

Proclear Multifocal 3 čočky typ D

Proclear Multifocal 3 čočky typ D

Příslušenství