BioView Daily 5 čoček Zobrazit větší

bioview Monthly 1 ks

Nové

129 Kč s DPH

 • BioView Monthly jsou měsíční kontaktní čočky, které jsou velmi pohodlné a měkké. Při jejich výrobě je používán moderní silikon-hydrogel třetí generace, díky jehož vlastnostem je zajištěno skvělé vidění a zároveň maximální komfort po celou dobu nošení čoček.

  Maximální okysličení a hydratace v jednom

  Kontaktní čočky BioView Monthly jsou vyrobeny ze silikon-hydrogelového materiálu Olifilcon A. Celá řada pozitivních vlastnosti zaručuje skvělé optické rozlišení, pohodlné nošení a hedvábně jemný povrch.

  Hydratace kontaktních čoček je 47% a společně se smáčivostí materiálu poskytuje celodenní zvlhčení vašich očí. Díky skvělé hydrataci je zcela eliminován vznik syndromu suchého oka.

  Společně s hydratací je velmi důležitá také propustnost kyslíku. Můžeme říci, že silikon-hydrogel Olificon A má výjimečně vysokou propustnost kyslíku, 187,5 Dk/t. Jedná se o jednu z nejlepší propustností kyslíku u měsíčních čoček.

  Komu jsou čočky BioView Monthly určeny?

  Kontaktní čočky BioView Monthly doporučujeme pacientům, kteří mají narušen slzný film. Vhodné jsou také pro korekci krátkozrakosti nebo dalekozrakosti. Velmi oblíbené jsou čočky BioView Monthly u nositelů, kteří pracují v klimatizovaném prostředí nebo většinu svého dne používají počítač.

  Péče o čočky BioView Monthly

  Frekvence výměny kontaktních čoček BioView Monthly je jeden měsíc, a tudíž je nutná dostatečná, každodenní péče. Čočky jsou určený k dennímu nošení a po jejich použití je důležité čočky správně ošetřit. K tomu pomáhá vhodný roztok a uložení čoček do pouzdra s roztokem na kontaktní čočky. Zde dochází k jejich dezinfekci. Při výběru roztoku na kontaktní čočky je podstatné, aby byl vhodný pro měkké kontaktní čočky ze silikon-hydrogelu. • Dioptrický rozsah-10.00 - +8.00
  Poloměr zakřívení8,7
  Průměr14,00
  Množství1 kus
  Čas odeslání24 hodin

Recenze

Napsat recenzi

bioview Monthly 1 ks

bioview Monthly 1 ks