Freshlook ColorBlends 2 szt. Zobrazit větší

Freshlook ColorBlends 2 čočky

Nové

402 Kč s DPH

 • Kontaktní čočky FreshLook ColorBlends jsou barevné kontaktní čočky od společnosti Alcon. Tyto kontaktní čočky podtrhnou přirozenou barvu vašich očí nebo ji částečně změní, a to ať máte dioptrie, či nikoli. Dodávány jsou v dioptrické i nedioptrické variantě.

  Inovativní provedení čoček upoutá pozornost nejednoho kolemjdoucího. Tyto měsíční čočky s denní frekvencí nošení mají vylepšený design. Při výrobě dochází k prolnutí tří různých odstínů barvy, tedy „3 v 1“ . Váš pohled se tak maximálně prohloubí a podtrhne přirozená barva vašich očí.

  Dostatečná hydratace a okysličení pro maximální pohodlí

  Aby bylo nošení barevných čoček FreshLook ColorBlends opravdu pohodlné, potřebují vysoké procento hydratace a propustnost materiálu pro proudění kyslíku. Tohoto faktu si je výrobce vědom, a proto vyrábí čočky s 55% obsahem vody a propustností kyslíku 20 Dk/t. Je tak zajištěno, že během celého dne jsou čočky i oči hydratování, nedochází k jejich vysychání a nošení čoček je opravdu pohodlné.

  Jaké FreshLook Colorblends si můžete vybrat?

  Na výběr máte z 12 různých barev. Pokud máte přirozenou barvu očí světlejší, pak doporučujeme zvolit barvy Green, Grey a Brown. K tmavým očím se hodí provedení Blue, Pure Hazel a Honey. Chcete-li aby váš pohled byl svěží, pak zvolte barvy Brilliant Blue, Gemstone Green, True Sapphire, Amethyst nebo Sterling Grey.

  Pokud máte oči, které nepotřebují dioptrickou korekci, pak vybírejte ve variantě FreshLook ColorBlends bez dioptrií. V případě, že potřebujete korigovat oční vadu, pak pro vás máme vhodnou variantu barevných čoček s dioptriemi.

 • Dioptrický rozsah+6.00 do -8.00
  Poloměr zakřívení8,6
  Průměr14,50
  Množství2 kusy
  Čas odeslání3 pracovní dny

Recenze

Napsat recenzi

Freshlook ColorBlends 2 čočky

Freshlook ColorBlends 2 čočky

Příslušenství