Dailies Aqua Comfort Plus Multifocal (30 lenses) Zobrazit větší

Dailies Aqua Comfort Plus Multifocal 30 čoček

Nové

546 Kč s DPH

 • Kontaktní čočky DAILIES AquaComfort Plus Multifocal od světového výrobce Alcon jsou jednodenní multifokální čočky. Jsou vhodnou korekční pomůckou pro pacienty, kteří trpí presbyopií neboli vetchozrakostí. Dříve či později postihne každého z nás a to přibližně od čtyřiceti až pětačtyřiceti let věku.

  Skvělý zrak na různé vzdálenosti

  Výrobce docílil díky technologii Precision Profile design plynulého přechodu mezi soustřednými optickými zónami. Střední část čočky je vymezena pro pohled na blízké předměty a plynule přechází k okrajům čočky. Ty jsou naopak určeny pro sledování předmětů ve větší vzdálenosti. Naše oči dokáží přirozeně využívat konkrétní zónu, kterou aktuálně potřebuje. Tato technologie pomáhá udržet čočku ve stabilní poloze na oku a zvyšuje kvalitu viděného obrazu.

  Celodenní pohodlí a bezpečí

  Kontaktní čočky Dailies AquaComfort Plus Multifocal obsahují několik zvlhčovacích složek. První je lubrikační látka HPMC, ve kterém jsou čočky uloženy. Tato látka tak působí ihned po vsazení čoček do vašich očí. Druhou zvlhčující složku tvoří dvě látky. Zvlhčující PVA – Polyvinylalkohol, a hydrofilní PEG – Polyethylenglykol. Hydratace kontaktních čoček je na úrovni 69%.

  Velmi důležitým faktorem je také propustnost kyslíku skrz materiál čočky, ten má hodnotu 26 Dk/t. Toto množství je zcela přiměřené k dostatečnému okysličení vašich očí. Ty jsou při nošení čoček Dailies AquaComfort Plus Multifocal stále svěží a nošení čoček je díky hydrataci a okysličení velmi pohodlné. • Dioptrický rozsah+6.00 do -10.00
  Poloměr zakřívení8,7
  Průměr14,00
  Množství30 kusů
  Čas odeslánído 7 -mi pracovních dnů

Recenze

Napsat recenzi

Dailies Aqua Comfort Plus Multifocal 30 čoček

Dailies Aqua Comfort Plus Multifocal 30 čoček